Інтернет-магазин Коллоріс поважає право користувачів бути поінформованими щодо збору їх особистих даних і інших операцій з використанням таких відомостей.

  1. При реєстрації на сайті, покупець залишає персональні та контактні дані, але не обмежуються ними.
  2. Надаючи свої персональні дані на сайті при реєстрації, відправлення повідомлень через форми зворотного зв’язку, через кнопку «зворотний дзвінок», при оформленні замовлення, а так само при замовленні або отримання консультації по телефону, покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, без обмеження терміну дії такої згоди відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

У тому числі поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності).

  1. Реєструючись на сайті, покупець інтернет-магазину дає згоду на отримання інформаційних повідомлень від інтернет-магазину і його партнерів, що діють на підставі договору з інтернет-магазином, за допомогою служби коротких повідомлень (SMS) і електронної пошти, а також отримання інформаційних дзвінків на вказаний номер телефону.
  2. У будь-який момент покупець має право відмовитися від отримання такої розсилки, повідомивши про це адміністрацію інтернет-магазину.
  3. Інтернет-магазин використовує отримані персональні дані для надання послуг, визначених цим договором, для просування послуг інтернет-магазином, в тому числі і за допомогою автоматизованої обробки персональних даних.
  4. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім’я, прізвище, по батькові, адреса і електронна адреса, номер контактного телефону, так і вторинні (технічні) дані: файли cookies, інформація про з’єднання і системна інформація.
  5. Інтернет-магазин зобов’язується не розголошувати отриману від покупця інформацію. Не вважається порушенням надання інтернет-магазином інформації агентам і третім особам, що діють на підставі договору з інтернет-магазином, в тому числі і для виконання зобов’язань перед покупцем, а також у випадках, коли розкриття такої інформації встановлено вимогами законодавства.
  6. Покупець несе відповідальність за підтримання своїх персональних даних в актуальному стані. Інтернет-магазин не несе відповідальності за неякісне виконання покладених на нього зобов’язань у зв’язку з неактуальністю інформації про покупця або невідповідністю її дійсності.
  7. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв’язку, підвладних адміністрації сайту. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.
  8. Беручи політику конфіденційності, користувач погоджується з тим, що він в тому числі прочитав і приймає договір публічної оферти.