Підготовка:

 1. Ретельне очищення: Якщо шкіра забруднена, вимийте сидіння щіткою та звичайним коричневим господарським милом (не миючим засобом, не пральним порошком, не хімчисткою для шкіри).
 2. Видалення силікону: Протріть поверхню безворсовою ганчіркою, змоченою в антисиліконовому розчині. Це необхідно для видалення залишків силікону.
 3. Знежирення: Протріть поверхню безворсовою ганчіркою, змоченою в медичному спирті.

Фарбування:

 1. Змішування фарби: додайте безпосередньо до фарби 15–20% екстра-лаку (7-8 грамів на флакон фарби) і ретельно перемішайте.
 2. Пошарове нанесення: наносьте фарбу з доданим лаком на шкіру тонким шаром за допомогою поролонової губки або мікропульверизатора (фарбувати не нижче +15º).     Дайте кожному шару повністю висохнути (1–1,2 години за кімнатної температури).

У деяких особливих випадках (фарбування керма, фарбування шкірозамінника, інші особливі випадки), перед пошаровим нанесенням фарби з додаванням лаку, потрібно попереднє нанесення грунтового шару екстра-лаком для шкіри, після висихання якого вже безпосередньо наноситься фарба.

 1. Коригування: Якщо після висихання фарби в деяких місцях утворилися патьоки або фарба почала збиратися у складки, поки шар вологий, акуратно розрівняйте в цих місцях фарбу губкою.
 2. Повне висихання фарби для шкіри 24 години.
 3. У разі, якщо після висихання останнього шару виникає легке прилипання, питання вирішується нанесенням зверху додаткового шару лаку або обробки пофарбованої ділянки кондиціонером для шкіри.

Заходи безпеки:

 • Фарбування проводите в добре провітрюваному приміщенні.
 • При попаданні в очі промийте теплою водою.
 • Не ковтайте.
 • Бережіть від дітей!